Buchlovice
Sem vložte podnadpis

Otevírací doba  -   Výstava fuchsií otevřena 28. 5. 2016 - 30. 9. 2016

červen a září 9.00 - 16.00 hodin mimo pondělí
červenec a srpen 9.00 - 17.00 hodin mimo pondělí 

------------------------

Buchlovice 2015 -

mě přivítali krásným teplým počasím. KONEČNĚ !  Bohužel ibišky ještě nebyly rozkvetlé,jen sem tam nesměle začínaly některé nakvétat. Pár ibišků na tabuli bylo zaškrtnutých,že nejsou na prodej ,ale na stolech měli všechny barvy. :)  Zakoupené 4 ibišky.

BUCHLOVICE 2014 -  Ibišky byly pěkně narostlé,některé i s květy. Pěkné počasí :)

BUCHLOVICE 2013 -
Mne přivítali  krásným počasím .Nafotila jsem pár fotek .Ibišky nebyly moc rozkvetlé,všimla jsem si  že ve venkovní expozici ibišky dost utrpěly zimou .Cena pořád stejná   - 75 Kč. Ibišky na prodej měly v dobré kondici ,krásně narostlé.Madonna byla bohužel vyprodaná,Ross Estey i 20ka Meteor taky,ale ibišky se průběžně doplňovali ,takže se nikdo nemusel bát ,že ten svůj ibišek nedostane.Paní  byly velice ochotné a když se požádalo ,rády donesly ze skleníku určený ibišek .

Domů jsem si dovezla ibišky - 8KA - ISOBEL BEARD , 30KA - BLUE BEAUTY :)

BUCHLOVICE 2012 -

konečně bylo nádherné teplé počasí a tak jsem se na ibišky moc těšila.Opět zakoupeno 5 ibišků .

BUCHLOVICE 2009 -  Ibišky ještě nebyly rozkvetlé a v tuto dobu byla docela zima :(  A  přivítali mne  deštěm  a sněhem ! Zahradnictví měli otevřené od rána ,tak jsem se honem šla ohřát do skleníku . A taky jsem byla zvědavá jestli už mají tu 37 ku ! Bohužel toho moc nekvetlo... Ale tu 37 měli :) krásný ibišek !

BUCHLOVICE 2008 - 
Koupila jsem si lístek jen do zahrady, byl levnější stál jen 20 Kč.Počasí nic moc,na výlety to moc vhodné nebylo ,ale ibišky už ve skleníku byly nachystané. Opět zakoupeno pár ibišků..

 ----------------

KDO MÁ BLÍZKO DO BOTANICKÉ ZAHRADY V TEPLICÍCH,MŮŽE SE PODÍVAT NA JEJICH SBÍRKU IBIŠKŮ -   https://www.botanickateplice.cz/foto/?h=hibiscus 


 

fotky z Buchlovic 2012 -2015